top of page
50349803452_7ce2dc5e8a_o.jpg

KOBIDO

JAPOŃSKI LIFTING TWARZY

SESJA 1,5 H - 250 ZŁ

Masaż Kobido to niepowtarzalna forma sztuki masażu, która oznacza „Starożytną drogę do Piękna” . Rytuał ten podlega ściśle określonym regułom, bazującym na tradycji medycyny chińskiej.   Masaż Kobido działa na głębokich warstwach naszej skóry i mięśni. Jest kombinacją tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Charakteryzuje się zróżnicowaną szybką pracą rąk i palców masażysty. Kiedy ruch jest powolny klient może się zrelaksować, zaś intensywne etapy masażu mają stymulować skórę i produkcję składników skóry, w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu liftingującego. Celem japońskiego masażu twarzy i stosowanych technik, jest dokładne i precyzyjne określenie kondycji  skóry oraz praca na  punktach  akupresury. Wszystko po to aby osiągnąć równowagę w skórze twarzy, mięśniach twarzy i powiązanym ciele. Technika wibracyjna, polegająca na szybkim drżeniu rąk, palców jest powszechnie stosowana w celu zmniejszenia napięcia mięśniowego oraz szybkiego uwalniania toksyn z układu chłonnego. Masaż uaktywnia nerwy twarzy, a tym samym zwiększa przepływ Qi (energia) na twarzy, co prowadzi do naturalnego efektu liftingu.

W masażu KOBIDO efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. W przypadku młodej skóry będzie zapobiegał powstawaniu pierwszych zmarszczek, natomiast przy skórze dojrzałej wymodeluje kontury twarzy oraz pobudzi do produkcji składników naturalnych.

KOBIDO: Tekst

ZALETY MASAŻU

  • Zniwelowanie napięcia mięśniowego, które powoduje zmarszczki mimiczne

  • Zapobieganie i zmniejszenie efektów starzenia się naszej skóry

  • Odzyskaniw młodwj twarz  poprzez głęboką pracę na strukturach mięśni

  • Stymulowaniw metabolizmu komórkowego, co przyczyni się do szybszej regeneracji skóry

  • Oczyszczenie skóry poprzez usunięcie toksyn, zanieczyszczeń i martwych komórek skóry dzięki czemu dodamy jej naturalnego blasku

  • Zniwelowanie nadmiernego napięcie w okolicach szyi, klatki piersiowej i owalu twarzy

  • Stymulowanie produkcji składników skóry – kolagenu i elastyny.

KOBIDO: Tekst

UMÓW SIĘ NA MASAŻ

Sesja 1,5 h – 250 zł

obejmuje 1,5 h masażu

Każdy moment jest właściwy na naturalne odmłodzenie i relaks poprzez Rytuał Kobido, ale szczególnie zalecany jeżęli kumulujesz stres w górnej części ciała, cierpisz na bruksizm czy uproczywe migreny lub po prostu chceszodzyskać młodzieńczy blask, poprawić samopoczucie i zdrowie.

KOBIDO: Tekst
+48 660 495 673
KOBIDO: Tekst

TERESA SPITULSKA
LOMITANGERE

Złota 65 lok.23, Warszawa

Parking: bezpośrednio przy ulicy, strefa płatnego parkowania

+48 660 495 673

  • Facebook
Statua Buddy
KOBIDO: Kontakt
bottom of page